maymunlar cehennemi

maymunlar cehennemi izle full

maymunlar cehennemiFilmi izledim gercekten güzeldi ilk bas izlesemmi gibi bi kararsizlıgım vardı ama 20 dk sonra oda kayboldu gercekten sürükleyici bir film izleme deger tavsiyemdir ufak bir tiyo vereyim yayınlamıss oldugum filmler izlemiş oldugum filmlerdir ole bos filmleri yayınlamam. Film, günümüz San Francisco’sunda maymunların zeka gelişimlerini inceleyen bir adamın bu deneyle ilgili tüm tecrübelerini anlatıyor.
insanlar ve maymunlar arasındaki savaşta çok önemli bir figür haline gelen genç bir bilim adamı etrafında gelişiyor. wild rodman (james franco), maymunlar üzerinde Alzheimer hastalığına çare bulmak için testler yapıyor fakat maymunlardan Ceaser adındaki biri, hızlı gelişim göstermeye başlıyor. Bu yüzden wild rodman (james franco) onu kendisiyle birlikte yaşaması ve acımasız doktarlardan korumak için evine götürüyor. Böylece kaçınılmaz maymun devri başlıyor. Continue reading

Kayip_Balik_Nemo_turkce_film_izle

kayıp balık nemo 3d türkce dublaj full izle

Kayip_Balik_Nemo_turkce_film_izlekayıp balık nemo 3d izle, kayıp balık memo izle, kayıp balık nemo hd, kayıp balık nemo indir tek link, kayıp balık nemo seslendirenler Dünyaya gelir gelmez annesini kaybeden Nemo babası tarafından büyütülmektedir. Artık İlkokul çağına geldiğinde babasının ilgisinden sıkılmaya başlar. Bir süzgeci küçük olduğu için babası Okyanusta yüzmeyi Nemo’ ya yasaklamıştır.Bir gün Nemo, Okyanusta yüzebileceğini ve o sırada yüzeyde duran cisme dokunabileceğini iddaa eder ve kendini bir anda bir insanın ellerinde bulur. Oğlunun insanlar tarafından yakalanıp götürüldüğünü gören babası, çok kararlıdır ne olursa olsun Nemo’ yu bulacak ve eve geri gecektir. Fakat Okyanus sandığından çok daha tehlikelidir. Continue reading

bursa-spor-besiktas-mac-sonuclari

Bursaspor Beşiktaş 28. hafta mac özeti izle

bursa-spor-besiktas-mac-sonuclari Bursa Atatürk standa 8 nisan 2013 pazartesi günü saat 20 de oynanacak olan bu büyük derbi sabırsızlıkla bekleniyor. Her iki takımada başarılar. Zirve yarışında puan kaybına tahammülü olmayan Beşiktaş ile ligi üst sıralarda bitirmek için kazanmak zorunda olan Bursaspor 28. haftanın son maçında karşı karşıya geliyor.
beşiktaş maçı özeti izle, bursaspor maçı izle, beşiktaş özetleri, beşiktaş maçının golleri, beşiktaş ve bursaspor,
Continue reading

korkunc-bir-film-5-filmi-izle

korkunç bir film 5 full izle türkçe dublaj

korkunc-bir-film-5-filmi-izle korkunc bir film 4, korkunc bir film 2, korkunc bir film 5, korkunc bir film 1, korkunc bir film 3, korkunc bir film 4 full film izle, korkunc bir film 3 full film izle, korkunc bir film 1 full film izle, korkunc bir film 2 full film izle, korkunc bir film 5 full film izle, korkunc bir film 4 izle, Bazı anormal aktivitelerin olduğunu fark eden aile, güvenlik kameraları ile korunabileceğini düşünse de böyle olmadığını fark etmesi uzun sürmez..
Continue reading